Auto w Pracy

Slideshow Image

Jak ważne jest dobre oświetlenie w warsztacie wiedzą nie tylko mechanicy, bo każdy kto robił coś przy samochodzie musiał zmierzyć się z tym problemem. Tutaj z pomocą przychodzi nowa oferta lamp warsztatowych od Philipsa.

Nowa seria Xperion 3000 obejmuje 10 modeli lamp warsztatowych. Jaskrawa kolorystyka, tym razem w odcieniach zieleni sprawia, że trudno je będzie zgubić w warsztacie. Można zaryzykować twierdzenie, że właśnie najnowsza gama Xperion 3000 jest najbardziej atrakcyjna wizualnie w całej ofercie Philipsa. Estetyka jest istotna, ale priorytetem są właściwości użytkowe. Atutem jest solidne wykonanie i odporność na czynniki zewnętrzne. Nowe lampy robocze Philips Xperion 3000 są wyposażone w dwutrybowe, chłodne, białe światło LED. Pozwala ono na wybór pomiędzy pracą na zwiększonej mocy aż do 1000 lumenów, lub optymalnym wykorzystaniu akumulatora w trybie eco i wiązce 600 lumenów. Niektóre modele posiadają także reflektor punktowy, umożliwiający skupienie światła na konkretnym obszarze. Temperatura barwowa wynosząca 6000 kelwinów sprawia, że światło jest przyjazne dla oczu, nie powoduje ich zmęczenia, a obrotowe moduły świetlne pozwalają precyzyjnie kierować światło w żądane miejsce.

Seria Xperion 3000 wyposażona jest w praktyczne uchwyty. W zależności od modelu są to wbudowane mocne magnesy, dodatkowe haczyki, specjalne klipsy i zaczepy a także kombinacje wykorzystujące kilka systemów jednocześnie. Dzięki temu każdą z lamp łatwo montować w miejscu pracy zarówno warsztacie jak też w terenie.

Istotnym punktem lamp są akumulatory pozwalające na kilkugodzinne użytkowanie lamp. W przypadku lamp Xperion 3000 pełne naładowanie gwarantuje jasne, białe światło z głównej wiązki przez maksymalnie 6,5 godziny w trybie boost. W trybie eco bateria wytrzyma nawet do dziesięciu godzin.

Produkty Xperion 3000 objęte są dwuletnią gwarancją.