Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

 

Wiele modyfikacji jest widocznych wewnątrz pojazdu, który wyposażono w nową, lakierowaną na czarno, środkową konsolę, zbliżoną do tej z modelu Outlander PHEV z elektromechanicznym hamulcem postojowym i funkcją Auto Hold. Inne udogodnienia to nowy panel radioodtwarzacza z dotykowym ekranem i nową szatą graficzną menu, nowa, materiałowa tapicerka siedzeń w kolorze beżowym w wybranych wersjach, poprawa wydajności układu klimatyzacji, podgrzewana kierownica i podgrzewana przednia szyba (w wersji Instyle Navi), podświetlenie przestrzeni na nogi z przodu i schowka na konsoli środkowej, gniazdo 12V w przestrzeni bagażowej oraz dostępne w standardzie automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne i wycieraczki szyby przedniej z czujnikiem deszczu.

Z zewnątrz uwagę zwraca nowa antena dachowa w kształcie płetwy rekina oraz przednie światła przeciwmgłowe w technologii LED w wersjach Intense z pakietem Comfort Plus, Intense Plus 2.2 DID, Instyle Navi.

Za bezpieczeństwo kierowcy i pasażera w odświeżonym modelu Outlander 2017 oprócz 7 poduszek bezpieczeństwa i 7 systemów bezpieczeństwa oferowanych w standardowym wyposażeniu, odpowiadają teraz 4 nowe systemy, dostępne w wersji Instyle Navi: system ograniczający skutki kolizji czołowych (FCM) z nową funkcją wykrywania pieszych, system informujący o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW), system ostrzegania o niewidocznych pojazdach nadjeżdżających z tyłu (Rear Cross Traffic Alert (RCTA) i ultradźwiękowy asystent ruszania (UMS), zapobiegający wypadkom spowodowanym nieumyślnym wciśnięciem pedału gazu. Jeśli kierowca nieumyślnie wciśnie pedał gazu w sytuacji, w której czujnik ultradźwiękowy wykryje przeszkodę znajdującą się w odległości 4 metrów na torze ruchu auta, które jest zaparkowane lub porusza się (dźwignia kierunku jazdy w pozycji R lub D) z prędkością około 10 km/h, układ wyemituje dźwiękowe ostrzeżenie oraz pokaże informację ostrzegawczą. UMS steruje również momentem obrotowym, aby zredukować uszkodzenia wywołane kolizją.

W najnowszym wcieleniu Mitsubishi Outlander PHEV 2017 inżynierowie Mitsubishi wdrożyli funkcję dającą priorytet elektrycznemu trybowi jazdy. Przełącznik priorytetu EV powstrzymuje sterownik układu napędowego przed przełączaniem w tryb hybrydowy, co pozwala na jazdę z wykorzystaniem wyłącznie energii elektrycznej na żądanie kierowcy. Uruchomienie trybu EV priority mode powoduje, że silnik spalinowy będzie uruchamiał się tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Pojazd wyposażono również w elektromechaniczny hamulec postojowy z funkcją Auto Hold a użytkownicy docenią nowe, bardziej atrakcyjne graficznie ikony na wyświetlaczu komputera pokładowego.

Zmodernizowane Mitsubishi Outlander 2017 jest oferowane w 6 wersjach z napędem na jedną lub dwie osie, dwoma silnikami i trzema skrzyniami biegów. Zgodnie z tendencją rynkową, większość wersji napędza benzynowa, 2-litrowa jednostka o mocy 150 KM, która jest dostępna w połączeniu z manualną, 5-biegową skrzynią biegów i napędem na 1 oś oraz z ulepszoną, bezstopniową automatyczną przekładnią CVT z napędem na 4 koła. Silnik Diesla o pojemności 2.2 litra i mocy 150 KM współpracuje z automatyczną skrzynią biegów o sześciu przełożeniach w połączeniu z napędem na 2 osie.

W bazowej wersji Outlandera 2017, dostępnej obecnie w cenie 94 990 zł klienci otrzymają 2-strefową, automatyczną klimatyzację, pełen pakiet bezpieczeństwa a w nim między innymi 7 poduszek powietrznych i 7 systemów bezpieczeństwa, światła dzienne i tylne LED, tempomat ze sterowaniem na kierownicy, elektrycznie regulowane szyby boczne, światła mijania z czujnikiem zmierzchu, wycieraczki przedniej szyby z czujnikiem deszczu, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne, kierownicę z wykończeniem w kolorze czarnym typu piano i skórzanym obszyciem oraz relingi dachowe w kolorze srebrnym.

Dodatkowo wybierając wersje 2.0 4WD CVT klienci mogą zdecydować się na zakup 2 pakietów dodatkowego wyposażenia w bardzo atrakcyjnych cenach. W skład pakietu Comfort, który wyceniono na 5900 zł, wchodzą 18-calowe, aluminiowe obręcze kół, dostęp bezkluczykowy, radioodtwarzacz 2DIN z ekranem dotykowym i kamera cofania. Pakiet Comfort Plus, dostępny w cenie 12 800 zł, oprócz akcesoriów z pakietu Comfort zawiera dodatkowo przednie reflektory (światła mijania) w technologii LED, wyrafinowany zestaw audio Rockford Fosgate i trzeci rząd siedzeń. Do wszystkich wersji Outlandera 2017 można też dokupić w cenie 4900 zł pakiet Premium, który zawiera ozdobne listwy zderzaka przedniego i bagażnika, listwy progowe, tylny spojler i ozdobne narożniki tylnego zderzaka.

Na przedsiębiorców zainteresowanych tym modelem czeka zniżka 5000 zł wraz z promocyjną ofertą finansowania Business Contract z miesięczną ratą od 990 zł.

Mitsubishi Outlander PHEV 2017 jest dostępny w 3 wersjach wyposażenia. Przy zakupie tego modelu przedsiębiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnych rat wynajmu w programie Business Contract.