Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

ŠKODA OCTAVIA  to najchętniej kupowany samochód przez Polaków. W 2016 roku, od stycznia do listopada zarejestrowano w naszym kraju  15 535 egzemplarzy tego modelu, co stanowiło  4,2% rynku. Jest to wynik lepszy aż o 21,8% od tego z analogicznego okresu 2015 roku.

„Teraz OCTAVIA stoi przed szansą dalszych wzrostów popularności w  Polsce” – mówi Arkadiusz Miłek, Kierownik ds. Produktu marki ŠKODA. „Wraz z debiutem gruntownie udoskonalonej odsłony auta odświeżyliśmy także ofertę modelu, czyniąc ją jeszcze bardziej korzystną dla kupujących.”

ŠKODA OCTAVIA debiutuje na rynku z ceną rozpoczynającą się już od 66 670 zł. Model występuje w czterech wersjach wyposażenia i dostępny jest z wyjątkowo szeroką gamą napędową, na którą składa się aż 18 wariantów z silnikami TSI i TDI, fabryczną instalacją CNG, dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DSG i napędem 4x4. OCTAVIA niezmiennie występuje w dwóch wersjach nadwozia: limuzyny i kombi. Dopłata do drugiego z tych wariantów jest różna zależnie od wersji wyposażenia i napędu.Nowa ŠKODA OCTAVIA zachowuje wszystkie dotychczasowe przywileje gwarantowane podczas zakupu, poszerzając je o kolejne korzyści. W standardzie OCTAVIA ma zapewniony pakiet przeglądów na pierwsze cztery lata lub na 60 000 km przebiegu.

W skład tego wartego 2450 zł pakietu wchodzą wszystkie obowiązkowe w tym okresie przeglądy wraz z robocizną, oryginalnymi częściami i materiałami eksploatacyjnymi zgodnie z planem serwisowym. Nowa OCTAVIA dostępna będzie także na warunkach finansowania jak w abonamencie już od 657 zł za miesiąc w ramach ŠKODA Kredyt Niskich Rat lub ŠKODA Leasing Niskich Rat. Atrakcyjność oferty zwiększają promocyjne pakiety Amazing, gwarantujące oszczędność na poziomie nawet 4800 zł.ŠKODA OCTAVIA trzeciej generacji została poddana gruntownej modernizacji, w ramach której zyskała nowy, bardziej wyrazisty design nadwozia ze światłami wykonanymi całkowicie w technologii LED oraz nowe funkcjonalności. Wyposażenie obejmuje innowacyjne systemy wspomagania prowadzenia oraz rozbudowane usługi online, które dają właścicielowi większy komfort użytkowania oraz możliwość efektywniejszego zarządzania samochodem.