Auto w Pracy

Slideshow Image

Jeśli jeszcze ten tytuł, nic wam nie mówi, to pora szybko nadrobić zaległości, bo już za tydzień na Torze Modlin rusza druga edycja EV Experience.

EV Experience jest wydarzeniem motoryzacyjnym w formule, jaką najbardziej lubimy. Samochody, owszem potrafią być piękne, ale nie są konstruowane z myślą o zapełnieniu nimi muzealnych sal. One mają jeździć, transportując ludzi i towary. Targi w tradycyjnej formie motoshow nie oddają istoty tego co nas fascynuje, bo ruch można pokazać na filmie, ale jest to tak jak lizanie cukierka przez szybę. EV Experience całkowicie zmienia formę prezentacji samochodów. Na tym wydarzeniu, możemy nie tylko zobaczyć samochody w ruchu, ale też je poprowadzić. Dzięki czemu , nasze poznanie będzie bardziej kompletne i pozwoli podjąć właściwą decyzję przy zakupie samochodu.

EV Experience zaprasza do poznania z bliska elektromobilności, bo właśnie samochody elektryczne będą tu głównymi bohaterami wydarzenia.  Uczestnicy wydarzenia będą mogli przetestować ponad 70 najnowszych i najszybszych samochodów elektrycznych dostępnych na polskim rynku. Organizatorzy wydarzenia – PSPA i EV Klub Polska – przygotowali również dla odwiedzających tory off-roadowe, strefę e-CARGO, strefę mikromobilności i rozbudowane Expo.

Organizatorzy przygotowali również szkolenia i warsztaty edukacyjne. Ponadto odbędą się liczne prelekcje ekspertów i praktyków branży elektromobilności.