Auto w Pracy

Slideshow Image

Poprowadzić pojazd Formuły 1 jest marzeniem wielu fanów motosportu. Najlepiej w zawodach.  W zasadzie to ukoronowanie sportowej kariery. Niestety możliwość realizacji takich planów jest bliska zeru. Zwłaszcza, start w F1, ale jazda bolidem F1 nie jest już tak abstrakcyjna, jakby się mogło wydawać.

Dzięki wydarzeniu „Formula Drive – Poprowadź Bolid F1" będzie to możliwe na torze Silesia Ring w dniach 1-3 oraz 5-7 czerwca 2023. Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://www.formula-drive.pl/jazda-f1-williams-fw29

Na czerwcowym wydarzeniu motoryzacyjnym pojawią się aż 3 typy bolidów wywołując spore emocje entuzjastów szybkiej jazdy. Uczestnicy po przejściu profesjonalnych szkoleń będą realizowali  jazdy bolidami Formuły Renault 2000, a na  zwieńczenie dnia będą mogli samodzielnie poprowadzić bolid F1 Mod Williams FW29 z 2007 roku o mocy 650 koni mechanicznych. Dokładnie tymi egzemplarzami bolidów  jeździli Nico Rosberg i Alexander Wurz. Podczas wydarzenia dostępny będzie także dwumiejscowy bolid BMW Sauber F1.06 X2, który powstał na bazie konstrukcji BMW Sauber F1.06 z 2006 roku.

„Formula Drive – Poprowadź Bolid F1" to okazja aby usiąść za kierownicą legendarnego bolidu F1 Mod Williams FW29, jak również skorzystać jako pasażer z jazdy BMW Sauber F1.06 X2, maszyny prowadzonej przez doświadczonego kierowcę wyścigowego.