Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

 

Już można składać zamówienia na Seata Leona po liftingu.  Ten popularny model hiszpańskiej produkcji  w podstawowej wersji kosztuje 59300zł. W tej cenie otrzymamy wersję Reference z silnikiem 1,2 TSI o mocy 86 KM. Za model z silnikiem diesla trzeba będzie zapłacić 70100 zł.  Będzie to 5 drzwiowy hatchback  z turbodieslem 1,6 TDI o mocy 90 KM.

125 konna wersja FR (silnik 1,4 TSI ) to wydatek przynajmniej 81500 zł.

Najnowsze wcielenie Leona w zależności od wersji, oferuje szereg elementów wyposażenia, które mają poprawić komfort użytkowania auta. Zamówić możemy model z 8-calowym ekranem dotykowym systemu multimedialnego oraz z czujnikami deszczu i zmierzchu. Bezkluczykowy dostep  (Kessy), LED-owe  oświetlenie wnętrza z możliwością wyboru koloru (spośród gamy 8 barw) oraz czujniki parkowania. Wśród nowości w Leonie pojawił się także Asystent jazdy w korku – dzięki kombinacji Asystenta pasa ruchu i Aktywnego tempomatu, SEAT Leon samodzielnie trzyma się swojego pasa na drodze, przyspiesza oraz hamuje, a to może pomóc w poruszaniu się po zatłoczonym mieście.

Auto dla kierowców wymagających sportowych emocji z najwyższej półki jest najmocniejszą seryjnie produkowaną wersją CUPRA, jaka powstała do tej pory. Jest to Leon CUPRA ST z silnikiem 2.0 TSI o mocy 300 KM i z napędem na cztery koła, realizowanym za pomocą sprzęgła typu Haldex najnowszej, piątej generacji.