Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

A110 Légende GT. Ta najbardziej wyrafinowana wersja Alpine A110 zostanie zaprezentowana wraz z ofertą A110 Color Edition 2020 i Atelier Alpine.

Ta wyjątkowa seria limitowana została opracowywana na bazie istniejącej wersji A110 Légende. Specjalne elementy stylistyczne nadwozia i kabiny wynoszą elegancję A110 Légende na jeszcze wyższy poziom. Ta najbardziej wyrafinowana z dotychczasowych wersji Alpine z pewnością przyciągnie uwagę najbardziej wymagających amatorów sportowych samochodów. 

A110 Légende GT zostanie wyprodukowane jedynie w 400 egzemplarzach. Seria limitowana jest dostępna w trzech kolorach nadwozia: Mercury Silver, nowym kolorze w palecie Alpine, oraz Deep Black i Abyss Blue. Jasnozłote oznaczenia Alpine i diamentowane obręcze kół Serac 18”, również w jasnozłotym odcieniu, tworzą subtelny kontrast z trzema kolorami nadwozia. Białe, półprzezroczyste tylne światła LED wyróżniają A110 Légende GT spośród innych A110S.

1,8-litrowy silnik z turbodoładowaniem rozwija moc 252 KM. Niska masa i dwusprzęgłowa 7-biegowa skrzynia biegów pomagają A110 Légende GT osiągnąć prędkość 100 km/h ze startu zatrzymanego w zaledwie 4,5 s. Prędkość maksymalna wynosi 250 km/h.

A110 Color Edition 2020 to nowa limitowana seria w gamie Alpine, która na stałe zagości w ofercie marki. Wzorem kolekcji mody A110 Color Edition będzie się odtąd pojawiać co roku w nowych odsłonach. W 2020 roku seria A110 Color Edition została opracowana na bazie modelu A110S, który zapewnia intensywne doznania ze sportowej jazdy. Jest oferowana wyłącznie w kolorze Sunflower Yellow i będzie dostępna w sprzedaży do końca 2020 roku. Po zakończeniu sprzedaży ten unikatowy kolor nadwozia zostanie wycofany z oferty marki.

Niemetalizowany lakier Sunflower Yellow idealnie pasuje do A110S, tworząc kontrast z czarnymi elementami, takimi jak logo i oznaczenia Alpine, obręcze GT Race 18” ze stopu metali lekkich i specjalne w stawki w przednich światłach LED. Zaciski hamulcowe są wykończone również na czarno. Dostępny w opcji karbonowy dach jeszcze mocniej podkreśla kontrast między energetycznymi kolorami i ciemniejszymi elementami nadwozia.