Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Już w najbliższy weekend (23-24 lutego) w Toruniu odbędzie się wystawa „Oldtimer Meeting”. Świętująca w tym roku 100-lecie istnienia marka Citroën będzie tam obecna ze specjalną ekspozycją tematyczną. Znajdą się na niej zarówno historyczne jak i najnowsze modele tej marki.

Już po raz drugi w toruńskim Centrum Targowym Park odbędzie się impreza pod szyldem „Oldtimer Meeting Toruń – spotkania z historią motoryzacji”. Dla miłośników starych samochodów to wydarzenie, którego nie można przegapić. „Oldtimer Meeting” to wystawa samochodów, motocykli i innych pojazdów mechanicznych reprezentujących wszystkie epoki z dziejów motoryzacji. 

W ramach tegorocznej edycji tej wystawy przygotowano kilka ekspozycji tematycznych. Jedna z nich będzie poświęcona Citroënowi, który w tym roku obchodzi 100. rocznicę swojego istnienia. W ramach tej ekspozycji nie zabraknie najważniejszych modeli z historii marki, ale będą także obecne współczesne samochody z szewronami na masce.

Wystawa „Oldtimer Meeting” będzie trwać od 23 do 24 lutego. W imieniu Automobilklubu Toruńskiego oraz marki Citroën zapraszamy do odwiedzania Centrum Targowego Park przy ul. Szosa Bydgoska 3. Wystawa będzie czynna w godzinach 10-20 (sobota) i 10-17 (niedziela).