Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Nowy SUV C5 Aircross wyróżnia się unikatową, pewną i pełną energii sylwetką. Mierzy 4,5 metra długości, jest solidny i muskularny, pełen siły, lecz bez arogancji. Wyróżnia się w świecie SUV-ów płynną sylwetką nadwozia, podkreśloną wyrazistymi elementami, takimi jak panele Airbump®, ma duże koła o średnicy 720 mm, prześwit mierzący 230 mm i charakterystyczne relingi dachowe. Kabina tworzy wrażenie ochrony i przestronności dzięki poziomo ukształtowanej desce rozdzielczej, obszernym siedziskom, których podwyższona pozycja zapewnia kierowcy pełniejszą kontrolę nad drogą, szerokiej środkowej konsoli oraz ciepłym materiałom wykończeniowym. Podobnie jak inne modele z obecnej gamy, również Nowy SUV C5 Aircross ma wiele możliwości personalizacji. Oferuje 30 kombinacji, łączących siedem kolorów lakieru, ofertę dwukolorowego nadwozia z czarnym dachem i trzy pakiety kolorystyczne złożone z barwnych akcentów na przednim zderzaku, na panelach Airbump® u dołu przednich drzwi oraz na relingach dachowych. C5 Aircross dysponuje również pięcioma wersjami wystroju wnętrza, łączącymi wzajemnie uzupełniające się jasne, ciepłe materiały i kolory w modnym stylu „casual chic”, który podnosi atrakcyjność samochodu.

 

Objęty programem Citroën Advanced Comfort®, Nowy SUV C5 Aircross wyróżnia się poziomem komfortu i sposobem rozplanowania wnętrza. Samochód jest innowacyjny pod względem typowego dla Citroëna ogólnego poziomu komfortu, w szczególności dzięki dwóm nowym rozwiązaniom – zawieszeniu z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi ® oraz siedzeniom Advanced Comfort. To zapewnia wyjątkową skuteczność tłumienia drgań i niezrównany komfort jazdy i jest prawdziwym zaproszeniem do podróży. C5 Aircross wyróżnia się niespotykaną w tym segmencie modułowością wnętrza. Jest to efekt unikatowego know-how Citroëna w świecie minivanów. Dotyczy to w szczególności trzech przesuwanych, składanych i odchylanych siedzeń z tyłu oraz bagażnika o pojemności od 580 do 720 l, który jest największy w tej klasie samochodów.

Samochód wyposażono w cyfrowy zespół zegarów z wyświetlaczem TFT 12,3’’ i dotykowy, pojemnościowy ekran 8’’, Nowy SUV C5 Aircross dysponuje 20 systemami wspomagania prowadzenia najnowszej generacji, takimi jak system jazdy autonomicznej poziomu 2 Highway Driver Assist oraz sześcioma zaawansowanymi systemami multimedialnymi. Ponadto jest wyposażony w bezprzewodową indukcyjną ładowarkę do telefonów oraz system ConnectedCAM Citroën®. Nowy SUV C5 Aircross dysponuje mocnymi, wydajnymi silnikami benzynowymi  i wysokoprężnymi o mocy od 130 do 180 KM oraz nową, automatyczną skrzynią biegów EAT8. Samochód jest produkowany we Francji w fabryce La Janais w Rennes.