Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

First Edition to limitowana seria przygotowana z okazji premiery nowego Peugeota 508 SW. Ekskluzywna i wyróżniająca się niepowtarzalną stylistyką wersja będzie sprzedawana od 2 października 2018 roku. Będzie można ją zarezerwować również online.

Seria limitowana PEUGEOT 508 SW First Edition została opracowana na bazie luksusowej wersji GT wzbogaconej o niepowtarzalne elementy wyposażenia: obramowanie grilla w kolorze błyszczącej czerni i dwukolorowe diamentowane aluminiowe felgi 19“ Augusta pokryte lakierem Grey Dust. W Polsce będzie dostępna w dwóch kolorach nadwozia: Niebieski Dark i Szary Amazonite. PEUGEOT 508 SW First Edition jest dostępny z silnikiem benzynowym PureTech S&S 225 KM lub wysokoprężnym BlueHDi S&S 180 KM, z automatyczną skrzynią biegów o 8 przełożeniach EAT8. Obie jednostki napędowe są homologowane zgodnie z protokołem WLTP.

We wnętrzu kabiny PEUGEOT 508 SW First Edition zobaczymy elementy dekoracyjne wykonane z egzotycznego drewna Zebrano oraz tapicerkę z wysokiej klasy skóry Sellier w kolorze czarnym lub czerwonym z miedzianymi przeszyciami. Limitowana wersja First Edition jest wyposażona w PEUGEOT i-Cockpit® obejmujący kompaktową kierownicę pokrytą skórą licową, wysoko umieszczone wirtualne zegary w polu widzenia drogi z możliwością personalizacji ustawień oraz dotykowy ekran pojemnościowy 10’’ HD. Dynamiczny charakter samochodu podkreśla czarna wykładzina dachowa, oświetlenie ambientowe LED, aluminiowe pedały i nakładki na progi drzwi z oznakowaniem First Edition.

Bagażnik PEUGEOT 508 SW First Edition jest wyposażony w automatycznie otwieraną klapę w trybie hands free i podłogę z czarnego egzotycznego drewna Zebrano z listwami antypoślizgowymi. Takie wykończenie ma tylko ta wersja! W komplecie nabywca otrzyma samoblokujący się welurowy dywanik, chroniący podłogę, próg bagażnika i zderzak podczas załadunku.

Nowy PEUGEOT 508 SW First Edition dysponuje pełnym arsenałem systemów wspomagania prowadzenia, wprowadzonych w nowych PEUGEOT 508 i PEUGEOT 508 SW. Wyposażony jest między innymi w unikatowy w tym segmencie system noktowizyjny Night Vision, który wykrywa przechodniów i zwierzęta znajdujące się przed samochodem w nocy lub w warunkach ograniczonej widoczności w promieniu do 200 m, a więc poza zasięgiem reflektorów.

Dostępne jest również ładowanie indukcyjne smartfonów oraz radio cyfrowe i pojemnościowy ekran dotykowy 10” HD wraz z nawigacją 3D online z systemem rozpoznawania mowy i dostępem do bogatej oferty usług mobilnych TomTom® (informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, cenach paliw, parkingach, pogodzie, wyszukiwanie punktów POI). 

Dla zapewnienia idealnych warunków jazdy seria limitowana PEUGEOT 508 SW First Edition jest także wyposażona w wysokiej klasy system nagłośnienia Hi-Fi sygnowany przez firmę FOCAL®. Specjalnie dla tej wersji limitowanej PEUGEOT opracował wspólnie z firmą FOCAL® ekskluzywne słuchawki bezprzewodowe, sygnowane przez Peugeot Design Lab. Dzięki nim można cieszyć się doskonałą jakością dźwięku FOCAL® również poza samochodem.