Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Jesienna oferta modeli BMW wzbogaci się o nowe elementy wyposażenia opcjonalnego i dodatkowe warianty silnika. Już w listopadzie bieżącego roku do palety BMW X1 i BMW X2 dołączy nowy wariant napędzany 4-cylindrowym silnikiem wysokoprężnym. Oprócz tego pojawią się także nowe propozycje napędów w ofercie BMW X3. Od jesieni 2018 roku duża liczba kolejnych modeli BMW będzie spełniać wymogi określone w normie emisji Euro 6d-TEMP. Oznacza to, że ponad 190 modeli BMW już teraz będzie odpowiadać przepisom dotyczącym emisji spalin, które wchodzą w życie dla wszystkich nowo rejestrowanych samochodów dopiero we wrześniu 2019 roku.

 

Edycja M Sport Shadow – nowy wariant, który wchodzi do oferty w listopadzie 2018 roku – spektakularnie wpisuje się w koncepcję unikatowej radości z jazdy, z której słyną 3- i 5-drzwiowe BMW serii 1. Edycja M Sport Shadow zastąpi wariant M Sport, uzupełniając charakterystyczną stylistykę i wyposażenie swojego poprzednika o szereg nowych, pasjonujących elementów wewnętrznych i zewnętrznych. Należą do nich reflektory diodowe z czarnymi wstawkami, diodowe reflektory przeciwmgłowe, przyciemnione lampy tylne oraz błyszcząca, lakierowana na czarno atrapa chłodnicy w kształcie nerki i rury wydechowe w czarnym chromie. Edycja M Sport Shadow w BMW serii 1 obejmuje także 18calowe obręcze kół M ze stopów lekkich Twin Spoke w kolorze Jet Black. Wewnątrz samochodu sportowy charakter podkreśla podsufitka BMW Individual w kolorze antracytowym oraz ekskluzywne fotele sportowe z antracytową tapicerką tekstylną Corner z szarymi akcentami.

 

Przyciągająca wzrok indywidualność jest sztandarową cechą BMW X2. Szeroki wybór wyposażenia dostępnego w kompaktowym Sports Activity Coupé rozszerzy się jesienią 2018 roku wraz z wprowadzeniem do oferty modelu Advantage Plus. Nowa linia wyposażenia obejmuje pakiet oświetlenia, sportowe fotele przednie, podsufitkę BMW Individual w kolorze antracytowym oraz czarne, błyszczące listwy wewnętrzne z listwami akcentowymi w perłowym chromie – uzupełniając opcjonalną klimatyzację automatyczną, regulator prędkości z funkcją hamowania, funkcję Park Distance Control z tylnymi czujnikami parkowania oraz automatyczne otwieranie pokrywy bagażnika dostępne już w modelu Advantage. Efektowny wygląd nowego wariantu modelu podkreślają 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Y Spoke w kolorze Ferric Grey z frezowanymi powierzchniami, błyszczące obramowania BMW Individual Shadow Line, reflektory diodowe o rozszerzonym zakresie funkcji i diodowe reflektory przeciwmgłowe.