Auto w Pracy

Slideshow Image

Forda Bronco z nowym pakietem off-roadowy Black Diamond, który zwiększa terenowe możliwości i podkreśla styl Bronco Sport. Nowy pakiet jest dostępny do wszystkich wersji Bronco Sport z roku modelowego 2023. Pakiet obejmuje cztery stalowe osłony, które chronią kluczowe obszary układu przeniesienia napędu na cztery koła, w tym metalową osłonę podwozia z przodu, osłonę zbiornika paliwa i osłonę kanistra. Zarezerwowane dla Bronco w tej wersji są 17-calowe, aluminiowe, półmatowe obręcze kół Carbonized Grey z terenowymi oponami w rozmiarze 225/65, które zapewniają dużą przyczepność do podłoża.

Dla podkreślenia wyjątkowego stylu, pakiet zawiera czarną, matową grafikę na pokrywie silnika z małym logo konia Bronco, a także grafikę w dolnej części nadwozia z napisem Bronco na drzwiach kierowcy i pasażera z przodu.

Aby bezpiecznie poruszać się w terenie, oprócz przygotowanego samochodu potrzeba także trochę wiedzy i doświadczenia. Ford wychodzi tu z propozycją do nabywców Bronco Sport, aby skorzystali z doświadczenia bardziej doświadczonych kierowców. Każdy zakup auta połączony jest z bezpłatnym zaproszeniem do udziału w szkoleniu Bronco Off-Roadeo wraz z opieką instruktora podczas jazdy po trudnych szlakach. Niestety, gorszą wiadomością dla polskich kierowców jest informacja, że szkolenia odbywają się w USA. Szkoły Bronco Off-Roadeo znajdują się w Horseshoe Bay w Teksasie (niedaleko Austin), w Mt. Potosi w Newadzie (niedaleko Las Vegas), w Moab w stanie Utah oraz w Gilford w stanie New Hampshire.

Wszystkie cztery miejsca, w których odbywają się szkolenia Bronco Off-Roadeo wystawiają umiejętności kierowców na próbę na kilometrach wyselekcjonowanych tras. I wszystko w ciągu jednego dnia. Jednocześnie, trasy pokazują możliwości i osiągi dwu- i czterodrzwiowego Bronco oraz Bronco Sport.