Auto w Pracy

Slideshow Image

Nowa kolekcja C-Series obejmuje szeroką gamę modeli: C3, C4, ë-C4 i C5 Aircross. Plasuje się ona w wiodącym segmencie rynku, pomiędzy poziomami wyposażenia Feel Pack i Shine i jest wzbogacona o dostępne w standardzie dodatkowe elementy wyposażenia, zapewniające pasażerom dobre samopoczucie i spokój ducha w podróży oraz o wyjątkowe kolory i materiały wykończeniowe stworzone na bazie istniejących wersji.

Na potrzeby tegorocznej edycji C-Series Citroën opracował nowy pakiet kolorystyczny Anodized Bronze, zdobiący nadwozie szeregiem ciemnobrązowych akcentów, dodających całości elegancji i dynamiki. Dla podkreślenia unikatowego charakteru obecnej edycji, modele C-Series 2022 roku zostały opatrzone trójwymiarową plakietką z nazwą serii, umieszczoną – zależnie od modelu – na przednich błotnikach lub przednich drzwiach. Poziom wyposażenia serii limitowanej został odpowiednio wzbogacony w zależności od modelu i specyfiki poszczególnych rynków zbytu.

CITROËN C3 C-SERIES

Najnowsza edycja Citroëna C3 C-Series, oparta na europejskiej wersji Feel Pack, wyróżnia ten miejski samochód akcentami w kolorze ciemnego, anodowanego brązu, dodającymi mu klasy i dynamiki. Pojawiają się one na obramowaniu wykończenia dachu, panelach ochronnych Airbump®, obramowaniach świateł przeciwmgielnych, naklejkach na tylnym słupku, a także na nowej plakietce „C-Series” umieszczonej poniżej bocznego lusterka na drzwiach po stronie kierowcy.

 

Wnętrze C3 C-Series jest jeszcze bardziej wyszukane. Deskę rozdzielczą zdobi nowa, bardzo wyszukana stylistycznie listwa, przejęta z serii limitowanej Saint James, pokryta skórą ekologiczną Alba (powleczoną tworzywem, bardzo wytrzymałą tkaniną techniczną) z białymi przeszyciami i obramowaniem w kolorze matowego chromu. Zachowano standardowy wystrój wnętrza z obiciami tekstylnymi w kolorze Mica Grey.

Nadal dostępne są też 16-calowe diamentowane felgi Matrix. Codzienne użytkowanie samochodu ułatwia szereg stanowiących atrakcyjne dodatki elementów wyposażenia, takich jak dodatkowo przyciemniane tylne szyby, elektrycznie składane boczne lusterka czy sekwencyjnie podnośniki przednich szyb.

Gama dostępnych opcji obejmuje dwukolorowy dach (Czarny Onyx z nadwoziem w kolorach Biały Banquise, Szary Stalowy, Piaskowy i Szary Platinium lub Biały Opale z nadwoziem w kolorze Czarny Perla Nera), podgrzewane siedzenia oraz systemy Connect Nav, Connect Box i system hamowania awaryjnego Active Safety Brake. W Wielkiej Brytanii dostępny jest system hamowania awaryjnego Active Safety Brake, przednie czujniki i system monitorowania martwego pola.

Seria limitowana C3 C-Series jest od dziś dostępna w sprzedaży w cenie od 75 850 zł brutto.

 

CITROËN C4 I Ë-C4 C-SERIES

Obecna edycja limitowana C-Series modelu C4 jest teraz oferowana z pakietem kolorystycznym Anodowany Brąz i nowymi elementami wyposażenia. Kolor ten pojawia się we wszystkich wersjach C4 C-Series i ë-C4 C-Series, bazujących na poziomie wyposażenia Feel Pack. Są nim podkreślone obramowania świateł przeciwmgielnych i listwy ochronne dolnych krawędzi przednich drzwi. Przednie błotniki zdobi kolorystycznie dobrana plakietka „C-Series”. Dostępnych jest pięć kolorów nadwozia: Biały Banquise, Szary Acier, Szary Platinium, Czarny Perla Nera i Niebieski Iceland.

Kabinę C4 i ë-C4 C-Series wyróżnia kolorystyka Urban Grey, dodająca klasy siedzeniom pokrytym tapicerką z motywem szewronów i czarną skóropodobną tkaniną, chowany wspornik tabletu Smart Pad Support Citroën wraz z obudową i elektrochromatyczne lusterko wsteczne.

Dostępne są wszystkie opcje przewidziane dla poziomu wyposażenia Feel Pack oraz pakiet kolorystyczny Glossy Black.

Serie limitowane C4 C-Series i ë-C4 C-Series są oferowane w cenie odpowiednio od 107 750 i 160 500 PLN brutto.

 

CITROËN C5 AIRCROSS C-SERIES

W ramach edycji C-Series 2022 samochód z silnikami PureTech i BlueHDI zyskał nowy pakiet kolorystyczny Anodowany Brąz, zastępujący dotychczasowy kolor Anodised Deep Red. Akcenty w tym kolorze pojawiają się na panelach ochronnych Airbumps®, obramowaniach wlotów powietrza w przednim zderzaku i emblemacie „C-Series”, umieszczonym w górnej tylnej części lewego błotnika.

W C5 Aircross C-Series najwyższy komfort podróżowania, zapewnia zawieszenie Citroën Advanced Comfort, dostępne w standardzie, w połączeniu z fotelami Advanced Comfort Wild Black (czarna tekstylna tapicerka z efektem 3D SAO Black łączona ze skóropodobną szarą tkaniną w górnej części oparć) z piankowym rdzeniem o dużej gęstości i dodatkową górną warstwą pianki o eleganckim, nowoczesnym designie z motywem w kształcie kapsułek.

Łączność ze światem w C-Series zapewnia nawigacja Citroën My Drive, dostępna w standardzie, kompatybilna z systemami Android Auto i Apple CarPlay, z nowym ekranem HD 10’’ oraz aplikacja My Citroën Assist (z pakietem SOS i usługą Assistance).

Użytecznym elementem, znacząco przyczyniającym się do bezstresowego prowadzenia C5 Aircross C-Series, jest system kontroli martwego pola oferowany w standardzie.

C5 Aircross C-Series, jako wiodący model w gamie, jest we wszystkich wersjach benzynowych i wysokoprężnych (PureTech 130 S&S ze skrzynią EAT8 i 6-stopniową skrzynią manualną, BlueHDi 130 S&S ze skrzynią EAT8 i 6-stopniową skrzynią manualną).

Citroën C5 Aircross C-Series jest dostępny na zamówienie w cenie od 131 950 PLN brutto z silnikiem PureTech i w cenie 140 450 PLN brutto z silnikiem BlueHDI.