Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Nadchodzą święta, a wiele osób wciąż szuka pomysłu na ciekawy prezent. Może tym razem, zamiast tradycyjnego  upominku, pod choinkę podłożyć skierowanie do szkoły. Szkolenia BMW Driving Experience odbywają się od 2019 roku na najlepszych torach wyścigowych i Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy, takich jak Silesia Ring, Bednary Driving City oraz Tor Modlin.

W ofercie BMW Driving Experience znajdują się cztery rodzaje treningów, które są jednocześnie świetną okazją do zapoznania się z nowościami w gamie BMW. W 2022 roku w ręce klientów trafią m.in. flagowy i elektryczny BMW iX, BMW i4 oraz premierowe BMW serii 2 Active Tourer.

Kierowcom, którzy chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo i umiejętności na drodze polecane są półdniowe szkolenie BMW Basic Compact Training oraz całodniowe BMW Basic Safety Training. Oba formaty spotkań skierowane zarówno do początkujących, jak i doświadczonych kierowców. Program szkolenia zawiera elementy związane z bezpieczeństwem oraz opanowaniem samochodu w niemal każdej sytuacji na drodze, w tym m.in.: zapanowanie nad podsterownością, opanowanie auta w poślizgu tylnej osi czy operowanie pedałem gazu oraz poznanie jego wpływu na dociążanie/odciążanie przedniej/tylnej osi podczas jazdy. Drugim punktem akademii BMW Driving Experience są spektakularne szkolenia na torach wyścigowych, dające klientom możliwość zdobycia emocjonujących doświadczeń w najnowszych modelach BMW M. W ofercie znajdują sie jednodniowe szkolenia BMW M Intensive Training oraz dwudniowe BMW M Perfection Training. Ich program zapewnia doskonalenie umiejętności sportowej jazdy na torze przy wyższych prędkościach i w kontrolowanych warunkach pozostając pod czujnym okiem instruktorów BMW.

Więcej informacji o akademii BMW Driving Experience oraz szczegółowy harmonogram treningów dostępny jest na stronie: https://bmw-drivingexperience.pl/