Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Interesującą propozycję swobodnego podróżowania warto poszukać w ofercie MIINI. Znajdziemy w niej dwa modele ze zelektryfikowanym napędem i odpowiednim wyposażeniem dodatkowym: MINI Cooper SE Countryman ALL4 z napędem hybrydowym plug-in) oraz całkowicie elektryczne MINI Cooper SE. Napęd na wszystkie koła i moc 162 kW (220 KM) pozwalają na szybkie i pewne przemierzanie wakacyjnych tras, nawet jeże3li nie zawsze mamy asfalt pod kołami. Kilkudniowe podróże to także czas na odpoczynek. Oba modele są wyposażone w systemy bagażników z gamy akcesoriów programu MINI Original oraz namiot dachowy, dzięki czemu tworzą najbardziej ekologiczną flotę kamperów na świecie.

Schronienie można rozstawić na wysokości dachu w ciągu kilku sekund. Po otwarciu zapięć zabezpieczających na obudowie górna część namiotu jest automatycznie podnoszona przez sprężyny gazowe. Równie szybko można wspiąć się po ośmiu szczeblach rozkładanej aluminiowej drabiny. Wewnątrz namiotu do dyspozycji są dwa wygodne miejsca do spania.

 

Podczas letnich upałów okna można zwinąć, a dzięki moskitierom żaden szkodnik nie dostanie się do środka. Śpiwory, bagaż i prowiant na dłuższe kempingi we dwoje zmieszczą się w bagażniku MINI Cooper SE, który po złożeniu oparcia tylnej kanapy powiększy się z 211 do aż 731 litrów. Dzięki temu do dyspozycji jest taka sama pojemność bagażnika jak w tradycyjnie napędzanych modelach 3-drzwiowego MINI.

 

5-drzwiowe MINI Cooper SE Countryman ALL4, z pięcioma pełnowymiarowymi siedzeniami i pojemnością bagażnika od 405 do 1275 litrów, jest prawdziwie wszechstronnym samochodem w segmencie aut kompaktowych premium.