Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Odbywający się w dniach od 2 do 4 października w Poznaniu Caravans Salon Poland, to jedno  z największych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową  w naszym kraju. Podczas trzech dni imprezy, swoją ofertę pokazują najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce.

Volkswagen Samochody Dostawcze wspólnie z magazynem Polski Caravaning zaprezentował model Volkswagen California 6.1 w wersji Beach. Biało-zielony Volkswagen California 6.1 Beach pokazywany na targach Caravans Salon Poland 2020 wyposażony jest we wszystkie elementy niezbędne na kempingu. Na jego pokładzie znajdziemy m.in. cztery miejsca sypialne, z czego dwa pod unoszonym, aluminiowym dachem, rozkładaną na zewnątrz markizę przeciwsłoneczną, składany stolik turystyczny umieszczony w drzwiach przesuwnych wraz z dwoma turystycznymi krzesłami umieszczonymi w tylnej klapie, obrotowe fotele kierowcy  i pasażera, mini-kuchenkę oraz chłodziarkę. Samochód napędzany jest wysokoprężnym silnikiem 2.0 TDI o mocy 110 kW z automatyczną, siedmiobiegową skrzynią DSG. Ten nowoczesny, rodzinny kamper wyposażono w szereg systemów zwiększających bezpieczeństwo i komfort prowadzenia pojazdu. Są to m.in. asystent bocznego wiatru Cross Wind Assist, asystent ułatwiający ruszanie z miejsca na wzniesieniach Hill hold control, moduł elektryczny dla samochodu kempingowego, nawigacja „Discovery Media Pro” z możliwością połączenia z internetem i streamingu muzycznego, czy w pełni cyfrowy kokpit – Digital Cockpit.

Volkswagen Samochody Dostawcze przygotował dla klientów specjalną ofertę na kampery. Z jej szczegółami zapoznać się można w najbliższym salonie dealerskim marki.