Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Nowe MINI Cabrio Sidewalk pojawi się w sprzedaży na całym świecie w marcu 2020 roku. Opracowane specjalnie dla tego modelu warianty lakieru, stylistyka miękkiego dachu i kół oraz wyposażenie wnętrza, a także liczne akcenty stylistyczne dają nowemu MINI Cabrio Sidewalk niepowtarzalny wygląd. Wyrazisty wygląd zewnętrzny i stylowa atmosfera wnętrza gwarantują miłośnikom MINI niezwykle emocjonujące wrażenia z jazdy pod gołym niebem. Wraz z MINI Cabrio Sidewalk renomowany brytyjski producent samochodów premium po raz kolejny stwarza atrakcyjną okazję połączenia, typowych dla tej marki gokartowych właściwości jezdnych, ekskluzywnej atmosfery i wyjątkowych wrażeń jazdy kabrioletem. Edycja specjalna o tej nazwie robiła już furorę w pierwszej generacji MINI Cabrio.

Bezpośredni poprzednik obecnego czteroosobowego kabrioletu wpisał się na listę najważniejszych modeli brytyjskiej marki premium jako MINI Cabrio Highgate. Również w najnowszej generacji MINI Cabrio jest jedynym kabrioletem w segmencie małych samochodów premium.

Miękki dach MINI Yours Sidewalk, stworzony specjalnie do tego modelu  otwiera i zamyka się niemal bezgłośnie i w ciągu 18 s.

Oferta silników w MINI Cabrio Sidewalk obejmuje dwie jednostki benzynowe z technologią MINI TwinPower Turbo. Nowe MINI Cooper Cabrio Sidewalk (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 5,6-5,2 l/100 km) wyposażone jest również w trzycylindrowy silnik o pojemności 1,5 l i mocy 100 kW (136 KM). Sportową frajdę na świeżym powietrzu zapewnia czterocylindrowy silnik o mocy 141 kW (192 KM) w nowym MINI Cooper S Cabrio Sidewalk (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 6,7-5,5 l/100 km).