Auto w Pracy

Slideshow Image

Początek kwietnia, warto zarezerwować na spotkanie z motoryzacją na najwyższym poziomie. Poznań Motor Show w dniach 4 – 7 kwietnia zaprasza do odwiedzenia terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Poznań Motor Show od lat przyciąga entuzjastów motoryzacji, ale na terenie MTP w tym terminie będą jeszcze dwa wydarzenia, które warto wpisać w kalendarz.

Kongres MOVE będzie miał miejsce w budynku Poznań Congress Center i obejmie zagadnienia alternatywnych źródeł napędu. Aktualne trendy, strategie rozwoju branży motoryzacyjnej z uwzględnieniem kluczowej roli sektora energetycznego w tym procesie, będą tematami rozmów ekspertów, praktyków, ludzi biznesu i samorządowców.

Równolegle z Poznań Motor Show organizowane są Targi Techniki Motoryzacyjnej. To największe i najważniejsze w tej części Europy wydarzenie skierowane do właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych (mechaników i elektryków), stacji obsługi i kontroli pojazdów, myjni samochodowych, rzeczoznawców i diagnostów, sklepów i hurtowni części i wyposażenia warsztatów, komisów i wypożyczalni, zarządców flot pojazdów, firm transportowych i wszystkich, którzy w swojej codziennej pracy potrzebują specjalistycznego sprzętu z zakresu techniki motoryzacyjnej.