Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Edycja specjalna Rip Curl zachowuje charakter SUV-a C3 Aircross poprzez swój wygląd, ale także bogactwo wyposażenia opartego na topowej wersji Shine, która zyskuje liczne funkcje zapewniające komfort.

Ze stylistyki wersji Shine, zachowano takie detale jak błyszczące czarne relingi dachowe, 16-calowe felgi aluminiowe MATRIX Black i dwukolorowy czarny Perla Nera dach. W tej wersji występuje silny kontrast między kolorem nadwozia a górną częścią pojazdu, który jest całkowicie czarny, z przyciemnionymi szybami i tylnymi szybami. To wszystko w połączeniu z energetyzującymi kolorowymi wstawkami z pakietu Rip Curl Anodised Ochre Color, który można znaleźć na osłonach reflektorów, felgach i obudowach lusterek. Ten intensywny i energetyczny odcień ochry, inspirowany wydmami i słońcem ożywia kształt samochodu. Wyraz wzmocniony jest dodatkiem graficznej naklejki na przednich drzwiach modelu połączony z logo marki Rip Curl. Aby zadowolić wszystkich, ta specjalna seria jest dostępna z 4 kolorami nadwozia.

Na pokładzie SUV C3 Aircross wyróżnia się specyficzną atmosferą Rip Curl z tkaniną Terpa. Siedzenia są wzmocnione białymi szwami i ochrową opaską w górnej części oparcia, która nawiązuje do stylu kolorowych wstawek na zewnątrz. Atmosfera wnętrza sugeruje wygodę, a ochra dodaje świeżości i energii. Fotel kierowcy w tej specjalnej serii jest wyposażony w podłokietnik, co zapewnia jeszcze więcej wygody.

Seria specjalna, która oferuje więcej, aby ułatwić codzienne życie. Opiera się na całym wyposażeniu wersji Shine z najwyższej półki dla spokoju i przyjemnych wrażeń na pokładzie:

- Pakiet Auto, który obejmuje automatyczną klimatyzację, automatyczną wycieraczkę przedniej szyby.

- Citroën Connect Nav 3D na 7-calowym tablecie dotykowym, który obejmuje usługę nawigacji TomTom, rozpoznawanie głosu, usługi internetowe („informacje o ruchu drogowym”, „stacje obsługi”, „parkingi”, „pogoda” itp.).

- Funkcja Mirror Screen kompatybilna z Android Auto, Apple Car Play, która pozwala cieszyć się treściami multimedialnymi i aplikacjami ze smartfona, powielając je i kontrolując z 7-calowego ekranu dotykowego.

- Citroën Connect Box z pakietem SOS i pomocą w zestawie.

- Aktywny hamulec bezpieczeństwa: ten system hamowania awaryjnego ogranicza ryzyko kolizji. Działa od 5 km/h ze stałymi lub poruszającymi się obiektami i pieszymi. Jeśli po ostrzeżeniu o ryzyku kolizji nie ma reakcji kierowcy, system automatycznie spowalnia pojazd.

- Pakiet City obejmujący elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne, podgrzewane, elektrycznie składane lusterka zewnętrzne oraz czujniki z tyłu, które ułatwiają codzienne życie i manewrowanie w mieście.

- Przesuwana tylna kanapa z regulacją pochylenia oparcia.