Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Renault Polska rozpoczyna Akcję Lato 2020 w serwisach Renault i Dacia, która potrwa do końca sierpnia. Zaproszeni są użytkownicy samochodów Renault i Dacia, bez względu na wiek auta, w tym klienci, którzy ze względu na obecną sytuację jeszcze nie wymienili opon oraz wszyscy zainteresowani usługą czyszczenia klimatyzacji, którzy chcą mieć pewność użytkowania samochodu w pełni zdezynfekowanego i wolnego od wirusów.

Czyszczenie klimatyzacji zapewni zdrowe powietrze w kabinie pojazdu i pozwoli wyeliminować pyłki, mikroorganizmy, pleśń, nikotynę i nieprzyjemne zapachy z samochodu. Czyszczenie za pomocą urządzenia Aircomatic pomoże także skutecznie wyeliminować wszystkie wirusy, w tym SARS CoV-2, z układu klimatyzacji oraz wnętrza kabiny, co przekłada się na zwiększone poczucie bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. W ramach Akcji Lato 2020 klienci Renault i Dacii mogą zamówić usługę czyszczenia klimatyzacji w cenie 99 zł brutto.

Spośród filtrów kabinowych klienci mogą wybrać standardowy, filtr z aktywnym węglem lub antyalergiczny filtr kabinowy Renault. Wymiana filtra kabinowego na antyalergiczny pomoże maksymalnie zwiększyć ochronę przez drobnoustrojami. Antyalergiczne filtry kabinowe Renault zatrzymują 99,9% wszystkich bakterii i alergenów, przyczyniając się do poprawy nie tylko komfortu podróży, lecz także bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. Chronią przed bardzo drobnymi cząsteczkami i są skuteczne w mokrym i ciepłym środowisku, które sprzyja rozwojowi alergenów i bakterii. 

Na stronie kampanii Akcja Lato 2020 www.lato.renault.pl, www.lato.dacia.pl oraz w R Shop i Dacia Shop klienci znajdą kod LATO przyznający 10% rabatu, za zamówienie wizyty on-line na czyszczenie klimatyzacji wraz z wymianą filtra na antyalergiczny dla Renault lub filtr z aktywnym węglem dla Dacii. Rabat obowiązuje do 31.08.2020 roku. Podczas trwania akcji letniej ofertę dodatkową stanowić będą: akcesoria letnie, pakiety EASY LIFE i Dacia SMART oraz opony letnie.

Wprowadzone Pakiety EASY LIFE i Dacia SMART to rozszerzone pakiety przeglądów, w ramach których wykonane zostają wcześniej dodatkowe czynności serwisowe. Dodatkowe korzyści to np. wymiana wycieraczek, zabezpieczenie szyby środkiem Rainprotect czy czyszczenie klimatyzacji. Decydując się na jeden z pakietów, klient może zaoszczędzić nawet do 120 zł. 

Serwisy czekają również na klientów, którzy w obecnej sytuacji zdecydowali się na opóźnienie terminu zmiany opon. Dla klientów przygotowano specjalne oferty zakupu opon letnich w atrakcyjnych cenach.