Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Nowy PEUGEOT 208 debiutuje na polskim rynku. Po raz pierwszy w historii marki ten najnowszy model będzie dostępny z trzema różnym napędami: z silnikami spalinowymi (benzynowym i wysokoprężnym) oraz z napędem elektrycznym.

W związku z wprowadzeniem wersji elektrycznej firma PEUGEOT Polska stworzyła bezprecedensowy system wstępnych rezerwacji PEUGEOT e-208 pod adresem https://e208.peugeot.pl//.

Każdy zainteresowany klient, za pomocą formularza zawartego na stronie, może dokonać wstępnej rezerwacji wpłacając online kaucję zwrotną.

Nowy PEUGEOT 208 kusi wyrazistą stylistyką oraz innowacyjnością i zaawansowaną technologią.

Nowy model czerpie inspirację z modelu koncepcyjnego PEUGEOT FRACTAL i wyposażony jest w nową generację systemu PEUGEOT i-Cockpit®. To nieodłączny element stanowiący część DNA marki PEUGEOT. Ma już ponad pięć milionów fanów. Składają się na niego kompaktowa kierownica, zegary na linii wzroku kierowcy (w wersji z elektrycznym napędem są w systemie 3D: informacje wyświetlane na wzór hologramu odczytywane są na dwóch poziomach, są dynamiczne i pokazują się, w zależności od stopnia ich znaczenia, bliżej lub dalej oczu kierowcy) oraz ekran dotykowy.

W 100% elektryczny napęd nowego PEUGEOT e-208 zapewnia dynamiczne przyspieszenie i ekscytującą przyjemność z jazdy:

-    silnik o mocy 100 kW (136 KM) oraz moment obrotowy 260 Nm (dostępne przy każdej prędkości) umożliwiają natychmiastową reakcję samochodu,

-    w czasie jazdy panuje cisza i nie ma wibracji,

-   na centralnym ekranie wyświetlają się animowane grafiki, pokazujące np. tryb działania układu napędowego w czasie rzeczywistym.

Wstępna rezerwacja zapewnia pierwszeństwo w kolejce do zamówień, które zostaną otwarte już w październiku 2019 r., po uprzednim ogłoszeniu cennika oraz pełnej specyfikacji gamy modelu.