Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

BMW serii 8 Gran Coupé zadebiutuje podczas BMW Group #NextGen w BMW Welt w Monachium w dniach 25-27 czerwca 2019 r. Ten czterodrzwiowy samochód sportowy pełen wyrafinowanej elegancji, z wnętrzem będącym kwintesencją współczesnego luksusu, znajduje się obecnie w końcowej fazie przygotowania do produkcji seryjnej.

BMW serii 8 Gran Coupé łączy w sobie osiągi auta sportowego z przestronną tylną częścią kabiny limuzyny. Jego charakter jest podkreślany przede wszystkim przez elegancką, a zarazem ekstrawagancką stylistykę. Atletyczne proporcje i płynne, dynamiczne linie łączą się tworząc ekskluzywny, sportowy charakter. Dwoje dodatkowych drzwi i imponująca przestrzeń dla pasażerów na tylnych siedzeniach w połączeniu z rozszerzonym rozstawem osi i odpowiednio zwiększonym komfortem jazdy sprawiają, że nowe BMW serii 8 Gran Coupé znakomicie nadaje się zarówno do codziennej jazdy i do dłuższych podróży.

Rozszerzenie oferty modeli w segmencie luksusowym jest jednym z kluczowych obszarów działania, które BMW Group zidentyfikowała – w ramach strategii NUMBER ONE > NEXT – w celu zapewnienia trwałego wzrostu firmy.

Wprowadzenie na rynek nowego BMW serii 8 Gran Coupé rozpocznie się we wrześniu 2019 roku.