Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Nowy PEUGEOT RIFTER wpisuje się w stylistykę najnowszych modeli marki. Nowy model zwraca uwagę zdecydowanie innowacyjną sylwetką. To samochód, który na co dzień potrafi stawić czoła przygodzie.

Jest połączeniem rasowego stylu z mocną budową. Dzięki swoim cechom równie swobodnie czuje się w miejskiej dżungli co wśród naturalnych pejzaży.

Nowy PEUGEOT RIFTER wyposażony w PEUGEOT i-Cockpit®, zgodnie z obietnicą marki, zapewnia kierowcy intensywne doznania z jazdy i to w każdych warunkach. To absolutna nowość w tym segmencie.

Nowy model kultywuje tradycje uniwersalnych, modularnych i praktycznych samochodów. Będzie dostępny w dwóch długościach nadwozia, w wersji 5- lub 7-osobowej. Został wyposażony w mocne, wydajne silniki i technologie najnowszej generacji.

 „PEUGEOT zaskakuje i proponuje innowacyjne rozwiązania. Chcemy stać się najlepszym producentem oferującym samochody z wyższej półki skierowane do szerokiego grona odbiorców. Wraz z PEUGEOT RIFTER marka znacząco odnawia swoją ofertę. Proponujemy model, który perfekcyjnie łączy uniwersalność zastosowań z przyjemnością jazdy - znakiem firmowym PEUGEOT. Nowy PEUGEOT RIFTER o wyglądzie eleganckiego, rasowego obieżyświata to samochód z osobowością. To symbol wolności działania”.

Jean-Philippe IMPARATO, dyrektor generalny PEUGEOT