Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

 

Już od 16 czerwca br. w ramach akcji 365 dni testów Renault będzie można przetestować komfortowego SUV-a Renault - nowego Captura, który dołączy do nowego Renault Clio oraz Renault Megane i Kadjar. Ta wyjątkowa akcja umożliwia udział w nawet 24-godzinnych testach samochodu Renault z limitem 365 km. Można się na nie umówić w prosty sposób, przy pomocy formularza kontaktowego na stronie testujzpasja.pl.

Zgodnie z hasłem Easy Life Renault dąży do ułatwiania życia użytkownikom swoich aut. Wpisuje się w to możliwość samodzielnego i wygodnego przetestowania samochodu w bezpiecznych warunkach przed podjęciem decyzji o jego zakupie.

Renault chce zapewnić swoim klientom maksymalny poziom bezpieczeństwa i dlatego stosuje zasady dezynfekcji pojazdów oraz 24-godzinne interwały pomiędzy użyczeniami. Uczestnicy są zobowiązani do jazdy indywidualnej oraz do korzystania z osłony ust i nosa w czasie jazdy. Szczegółowe informacje na temat akcji 365 dni testów Renault znajdują się w regulaminie akcji dostępnym na testujzpasja.pl oraz w salonach Renault.

Auta do testów są dostępne w całej sieci Autoryzowanych Partnerów Renault.