Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Już niedługo ( 25- 27 października) kolejna edycja największych Targów Samochodowych w Europie Środkowej. Warsaw Motor Show to impreza w formule gdzie element show przeważa nad biznesowym charakterem. Taki charakter to ukłon w stronę publiczności, zwłaszcza pasjonatów motosportu. Dzisiejsza konferencja prasowa potwierdziła iż ten kierunek został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko motoryzacyjne. Najlepszym przykładem jest to, że kolejne światowe motoimprezy targowe zaczynają iść tym torem.

W tym roku po raz drugi gościem Warsaw Motor Show będzie Richard Hammond. Tego człowieka fanom motoryzacji przedstawiać nie trzeba – Richard Hammond, to prawdziwa legenda dziennikarstwa motoryzacyjnego i jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy światowej telewizji. Brytyjski dziennikarz i ekspert od wielu lat w swoich programach pokazuje i testuje nowinki świata motoryzacji, podejmując się przy tym często niebezpiecznych i kontrowersyjnych zadań. 

Do swojego kolegi po fachu w tym roku, premierowo dolączy Ben Collins, znany doskonale jako The Stig. Collins to bezprecedensowa ikona światowej motoryzacji, autor książek i doskonały nauczyciel. Kaskader odgrywający sceny pościgowe i pokazowe, między innymi w Batmanie. Prywatnie bywa mało rozmowny, a kobiety mówią, że jest nieziemsko przystojny.

Obok Hammonda i Stiga, wzorem poprzednich edycji, gośćmi Warsaw Motor Show będą również inne polskie i międzynarodowe gwiazdy motorsportu. Między innymi: Krzysztof Hołowczyc, Karolina Pilarczyk, Gosia Rdest, Bartosz Ostałowski, Miko Marczyk czy Sebastian Luty. Wielkie święto wszystkich fanów motoryzacji będą obchodzić z nami też doskonale znani z Internetu: Kickster i Patryk Brzozowski, czyli Kameralnie.

Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show organizowane są od 2015 roku w największym w Polsce centrum targowym –Ptak Warsaw Expo. Wśród wystawców targów znaleźć można większość motoryzacyjnych marek – od liderów branży, poprzez firmy cieszące się statusem kultowych, aż po rynkowych debiutantów. Podczas poprzednich edycji nie zabrakło marek Premium, takich jak: Aston Martin, Ferrari, Maserati czy Porsche. Na targach prezentowane są pojazdy każdej klasy, a także te zasilane alternatywnymi źródłami energii. W programie wydarzenia znajdują się polskie premiery pojazdów, spotkania z gwiazdami motorsportu czy pokazy motoryzacyjne.