Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie to doskonałe miejsce aby zaprezentować nowatorskie rozwiązania publiczności.  Kia Motors Europe także wykorzysta tą okazję i na początku marca przedstawi elektryczny samochód koncepcyjny.

Model studyjny elektrycznego samochodu przyszłości został zaprojektowany w europejskim centrum designu marki Kia we Frankfurcie i odzwierciedla ekscytujący świat e-mobilności.

„Nie tylko w branży motoryzacyjnej design powinien chwytać za serce i powodować jego szybsze bicie. Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby miało być inaczej tylko dlatego, że samochód jest elektryczny” – mówi Gregory Guillaume, wiceprezes ds. designu w Kia Motors Europe.

„Podczas projektowania elektrycznego auta nowej generacji wyobrażaliśmy sobie, jakie będą potrzeby przyszłych klientów dotyczące nie tylko zasięgu, ale również osiągów auta i dynamiki jazdy. Jedno jest pewne – samochody wciąż powinny i mogą wywoływać gęsią skórkę” – wyjaśnia Guillaume. „Concept car nowego elektrycznego auta marki Kia odzwierciedla nasz stosunek do e-mobilności, która może być emocjonująca. Nie tylko z punktu widzenia designu, ale również podczas jazdy elektrycznym autem”.

Debiut modelu studyjnego nowego elektrycznego auta marki Kia już 5 marca 2019 r.