Auto w Pracy

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Do napędu tej wersji dedykowane będą cztery silniki do wyboru. Wśród nich dostępny będzie zarezerwowany wyłącznie dla tej wersji silnik benzynowy 2.0 TSI o mocy 140 kW (190 KM) z automatyczną skrzynią DSG i napędem 4x4. Taką samą moc wytwarza również silnik Diesla o pojemności 2 litrów, który również wystąpi wyłącznie z automatyczną skrzynią DSG oraz napędem 4x4. 2.0 TDI o mocy 110 kW (150 KM) dostępny będzie ze skrzynią manualną i napędem na przednie koła lub 4x4, natomiast ze skrzynią automatyczną DSG w ofercie znajdzie się tylko napęd 4x4. Silnik benzynowy 1.5 TSI 110 kW (150 KM) będzie występować ze skrzynią manualną oraz DSG i w wariancie 4x4 zawsze ze skrzynią DSG. 

 

Nowa usportowiona wersja SUV-a wyposażona jest w najnowszej klasy rozwiązania z zakresu multimediów i bezpieczeństwa. Dostępny w opcjonalnym wyposażeniu Wirtualny Kokpit posiada dodatkowy, piąty tryb wyświetlania, w którym centralnie umieszczony został obrotomierz oraz informacja o aktualnej prędkości. Dostępne opcjonalnie usługi ŠKODA Connect dzięki internetowym systemom informacyjno – rozrywkowym, w tym modułowi LTE i Wi-Fi, pozwalają pasażerom nieustannie pozostawać w trybie online. W ramach usługi Infotainment Online, kierowca posiada dostęp do interesujących informacji i sytuacji na drodze. ŠKODA KAROQ SPORTLINE została wyposażona również w proaktywne funkcje z zakresu bezpieczeństwa. Jedną z nich jest dostępna opcjonalnie możliwość automatycznego wykonywania połączeń alarmowych, umożliwiająca w razie wypadku natychmiastowe wezwanie służb ratowniczych.

 

Dbając o komfort jazdy, ŠKODA KAROQ SPORTLINE umożliwia kierowcy konfigurację sposobu pracy napędu za pomocą wyboru jednego z dostępnych trybów.

 

Sportowy design nowej linii ŠKODY KAROQ SPORTLINE jest widoczny już na pierwszy rzut oka zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz samochodu. Zderzaki o sportowej stylistyce i ekskluzywne, czarne, 18-calowe obręcze kół Mytikas, wykonane ze stopów lekkich lub dostępne jako opcja 19calowe, antracytowe obręcze o wzorze Vega nadają autu sportowy charakter. Na przednich błotnikach widnieje emblemat SPORTLINE, a elegancką sylwetkę nowego modelu dopełniają przyciemniane szyby, czarne relingi oraz nadwozie utrzymane w sportowej stylistyce. 

 

Czarne, sportowe fotele wewnątrz samochodu zapewniającą dodatkowy komfort pasażerom. Wielofunkcyjna sportowa kierownica pokryta jest perforowaną czarną skórą. Sportowe wnętrze uzupełniają: pakiet oświetlenia LED Ambiente umożliwiający nastrojowe oświetlenie wnętrza, pedały z elementami ze stali nierdzewnej, czarna podsufitka i słupki dachowe w tym samym kolorze.

 

ŠKODA KAROQ SPORTLINE swoją premierę będzie mieć podczas Motor Show w Paryżu.